Актуелно

Пријавете се за да ве забележат трговците

28 окт 2020

Веќе трета година по ред InStore ви овозможува да влезете во престижното друштво на топ-100 брендови во Македонија на уникатен начин, преку специјалното издание 100 MUST HAVE.

И годинава InStore организира избор на топ-100 брендови што секоја подобро снабдена продавница треба да ги има на полиците. Брендовите ќе бидат објавени во специјалното издание 100 MUST HAVE 2020/2021, кое ќе излезе на крајот од ноември. 

Изборот се прави врз основа на телефонска и на теренска анкета што InStore ја спроведува на 50 категории производи. Во специјалното издание ќе има и истражувања од реномирани истражувачки агенции за најновите потрошувачки трендови, перцепцијата на квалитетот и цената, најчесто консумираните/користени македонски и странски брендови, споредба колку македонскиот потрошувач ги преферира македонските и странските брендови според категории...

Целта на проектот 100 MUST HAVE е да ја олесниме работата на трговците и на производителите/дистрибутерите – кај првите за изборот, а кај другите за поставување на производите во малопродажните места низ Македонија. 

Изборот на топ-100 брендови е регионален проект на InStore. Специјални едиции се издаваат во Хрватска, Босна и Херцеговина и во Србија.

Вашиот бренд сигурно заслужува да се најде во престижното друштво, не чекајте, обезбедете го местото навреме! 

За повеќе информации за продажбата на огласниот простор, може да нè контактирате на:

тел. +389 70 375 220, srme@instore.mk

тел. +389 71 26 24, meri@instore.mk

100 MUST HAVE 2018/2019

100 MUST HAVE 2019/2020@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 

Се вчитува следна вест...