Видео вести

(ВИДЕО) Одлични препораки од бизнисмените за FMCG Summit во Скопје

07 фев 2020

Големо учество, супер програма... ова е еминентен самит на кој треба да присуствуваат сите што работат во FMCG индустријата и сите што имаат каква било допирна точка со бизнисот. Самит на кој со задоволство се доаѓа - ова се само дел од искрените препораки од говорниците по минатогодишниот FMCG Summit Скопје 2019, кој го организираше магазинот InStore, петта година по ред. 

Погледнете го видеото и сами уверете се зошто мора да присуствувате на шестиот FMCG Summit кој ќе се одржи во Скопје! @InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 


Слична содржина(ВИДЕО) Nike порачува: Не прави го тоа!

18 јул 2019

(ВИДЕО) Ковид-19 како осамено чудовиште

18 јул 2019

„Апатинска пивара“ со новата реклама повикува на одговорност

18 јул 2019

(ВИДЕО) Нов спот на Lavazza-бурни реакции од сите што го видоа

18 јул 2019

Budweiser го враќа Whassup

18 јул 2019

Храброста е убава – нова кампања на Dove

18 јул 2019
Вчитува уште новости...