Talk in Business

Talk IN Business - Средства за домашна хигиена

17 мар 2017
 
Ви претставуваме дел од заклучоците од интерактивната конференција Talk IN Business на тема средства за домашна хигиена, која се одржа на 7 февруари. Прочитајте за состојбата на категоријата на нашиот пазар, видена од аспект на производителите и на дистрибутерите.
 
Приреди: Данче Драгинова, danche@instore.mk
 


@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 


Слична содржинаТрендови: Познавањето на потрошувачот е клуч за иновативност

12 авг 2016

Talk IN Business - Уникатна приказна за единствено доживување

12 авг 2016

Talk IN Business - Иновацијата создава блага предност

12 авг 2016

Talk IN Business - Направете го потрошувачот среќен

12 авг 2016

Трендови: Современите текови на месната индустрија

12 авг 2016

Talk IN business - Традицијата наспроти иновациите

12 авг 2016
Вчитува уште новости...