Talk in Business

Talk IN Business – Во потрага по нови освежувања на пазарот

21 апр 2016
 
 
Пива, радлери и безалкохолни пијалаци
 
 
 
 
Фото-извештај
 
 
Заклучоци од групните дискусии
 
 
Изјави од учесниците
 


@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 


Слична содржинаTalk IN Business - Средства за домашна хигиена

16 сеп 2016

Трендови: Познавањето на потрошувачот е клуч за иновативност

16 сеп 2016

Talk IN Business - Уникатна приказна за единствено доживување

16 сеп 2016

Talk IN Business - Иновацијата создава блага предност

16 сеп 2016

Talk IN Business - Направете го потрошувачот среќен

16 сеп 2016

Трендови: Современите текови на месната индустрија

16 сеп 2016
Вчитува уште новости...