Македонија

„Стокомак“ отвори маркет во Охрид

08 јул 2020

Дисконтерот „Стокомак“ денеска отвори маркет во Охрид. 

Маркетот има површина од 535 квадратни метри, а локацијата е ул „Егејска“ бр. 15.

Драги охриѓани, особена чест и задолство ќе ни биде да не посетите во нашата новоотворена продавница каде веќе ве чека нашиот широк спектар на висококвалитетни производи по ниски цени, соопштија од „Стокомак“ по повод отворањето.  @InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 


Слична содржина„Пекабеско“ донираше 7 тони храна

28 јул 2020

Објавена листата со фирми кои добија државна помош, а не исплатија плати

28 јул 2020

Kазни за компаниите кои ја злоупотребија државната помош

28 јул 2020

Доделена е првата транша од евтините кредити од 50 милиони евра од Развојна банка

28 јул 2020

(ВИДЕО) Следната есен ќе биде готов трговскиот центар „Ист гејт мол“-доаѓаат нови светски брендови

28 јул 2020

„Алкалоид“ двојно ги зголеми инвестициите во првата половина од годината

28 јул 2020
Вчитува уште новости...