Македонија

Се отвори нов КАМ маркет

06 јул 2020
Утрово се отвори нов KAM маркет во Скопје. 
 
Од компанијата информираа дека локацијата на маркетот е ул. „Митрополит Т. Гологанов“ бр. 74. Објектот има 282 квадратни метри. 
 
Ве очекува супер понуда по супер цени кои ќе важат само во овој маркет до исцрпување на залихите. Искористете ги овие понуди по одлични цени, соопштија од КАМ по повод отворањето на новиот маркет. 


@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 


Слична содржина„Пекабеско“ донираше 7 тони храна

28 јул 2020

Објавена листата со фирми кои добија државна помош, а не исплатија плати

28 јул 2020

Kазни за компаниите кои ја злоупотребија државната помош

28 јул 2020

Доделена е првата транша од евтините кредити од 50 милиони евра од Развојна банка

28 јул 2020

(ВИДЕО) Следната есен ќе биде готов трговскиот центар „Ист гејт мол“-доаѓаат нови светски брендови

28 јул 2020

„Алкалоид“ двојно ги зголеми инвестициите во првата половина од годината

28 јул 2020
Вчитува уште новости...