Свет

„СЦ Џонсон“ ја претстави најновата еволуција на Glade

26 фев 2021

Иако брендот на „СЦ Џонсон“ е веќе 65 години на пазарот, потрагата по нови паметни решенија не престанува. Најновата иновација е PlugIns® Scented Oil PLUS, уред за освежување на просториите со ароматичен загревач на масло, со режим за одмор.

Тоа им овозможува на потрошувачите да заштедат енергија. 

Уредот е опремен со нова технологија, има светлосен прстен кој ги менува бојата и интензитетот според циклусите, осумчасовна опција за одмор за заштеда на енергија и мирис преку ноќ и автоматски се исклучува кога е празен.

 @InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 

Се вчитува следна вест...